NEMZETI EGÉSZSÉGBIZTOSÍTÁSI ALAPKEZELŐ

Ellátási és Koordinációs Főosztály III.

pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében

pénzügyi szakellenőr

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): A Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelővel szerződéses jogviszonyban álló E. Alap terhére finanszírozott egészségügyi szolgáltatók, valamint az ártámogatási jogviszonyban álló szolgáltatóknak kifizetett pénzösszegek nyilvántartásának, felhasználásának ellenőrzése. Az elemzési feladatok ellátása keretében adatelemzés és információgyűjtés végzése, az elvégzett elemzések alapján összefoglalók és kimutatások készítése. Az elvégzett ellenőrzés adatainak feldolgozása, elemzése, kiértékelése, összesítése, az ellenőrzés dokumentációja alapján összefoglaló készítése, illetve szükség szerint javaslat megfogalmazása.

Betöltendő állás szakmacsoportja: egészségbiztosítás

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Szakigazgatási

Betöltendő állás jogviszonya: Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Szolnok

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kit. rendelkezései, az egyéb juttatásokra a NEAK Közszolgálati Szabályzatának rendelkezései az irányadók. A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Vincziczki Áron Zoltán főosztályvezető nyújt a +36 52 238 107-es telefonszámon. A pályázatok elektronikus úton az F031/1983-1/2023. iktatószámra való hivatkozással, a Humánpolitikai Főosztály részére a palyazat@neak.gov.hu email címre küldhetőek.

Feltételek, Előnyök

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság

Elvárt végzettség/képesítés:

  • 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Egészségügy, tovább nem bontható, Egyetemi vagy főiskolai szintű egészségügyi szakképzettség vagy
  • 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Közgazdaságtan, Egyetemi vagy főiskolai szintű közgazdasági szakképzettség vagy
  • 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Közgazdaságtan, Egyetemi vagy főiskolai szintű pénzügyi-számviteli szakképzettség vagy
  • 8. PhD/DLA, doktori fokozat , Jog, Egyetemi szintű jogász szakképzettség vagy
  • 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Közgazdaságtan, Egyetemi vagy főiskolai szintű társadalombiztosítási szakképzettség

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

  • A kötelezően használandó személyes adatok kezeléséről szóló nyilatkozat, valamint a kitöltendő önéletrajz minta megtalálható a www.neak.gov.hu honlapon az álláspályázatok menüpont alatt.

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

Egyéb pályázati előnyök:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Analitikai szemlélet
  • Közigazgatási szakvizsga
  • Közigazgatásban szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

  • Hatékony munkavégzés (alap)
  • Irodai informatikai rendszerek, alkalmazások használata (ügyintézői)
  • Elkötelezettség, megbízhatóság (Etikus magatartás) (egyéb)
  • Eredményorientáció és motiváltság (egyéb)
  • Szakmai lojalitás (egyéb)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23) Korm. rendelet 1 sz. melléklete alapján
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.10.31.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023.11.10.

A pályázati kiírás további közzétételének helye: KÖZSZOLGÁLLÁS honlapon.

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.11.20.