NEMZETI EGÉSZSÉGBIZTOSÍTÁSI ALAPKEZELŐ

Ellátási Gazdálkodási Főosztály

pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében

számviteli érdemi ügyintéző

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Az E. Alaphoz tartozó ellátási számla banki kivonatainak felszerelése, ellenőrzése, főkönyvnek átadása, irattározása. Hó végi szakmai könyvelési feladások ellenőrzése. A központosított természetbeni ellátási számla kivonatainak felszerelése, főkönyvnek történő átadása. A hó végi szakmai könyvelési feladás ellenőrzése a főkönyvi kivonat ERA/ÁHTT jogcímein nyilvántartott főkönyvi adatokkal. Az egészségügyi szolgáltatók egyéb visszafizetése kapcsán követelések előírása, naprakész vezetése.

Betöltendő állás szakmacsoportja: egészségbiztosítás

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Közgazdaság/pénzügyi/elemzési

Betöltendő állás jogviszonya: Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra,Általános (hivatali), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítésfeltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kit. rendelkezései, az egyéb juttatásokra a NEAK Közszolgálati Szabályzatának rendelkezései az irányadók. A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Rozmann-né Deszpot Erzsébet osztályvezető nyújt, a +36 1 350 2001/2601-es telefonszámon. A pályázatok elektronikus úton az F031/2705-1/2022. iktatószámra való hivatkozással, a Humánpolitikai Főosztály részére a palyazat@neak.gov.hu email címre küldhetőek.

Feltételek, Előnyök

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet

  • Magyar állampolgárság

  • Cselekvőképesség

Elvárt végzettség/képesítés:

  • Középfok, Közgazdaságtan, pénzügyi vagy számviteli szakképzettség

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

Egyéb pályázati előnyök:

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű pénzügyi-számviteli szakképzettség

  • Jó kommunikációs készség

  • Számítástechnikai ismeretek World, Excel

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

  • Elkötelezettség, megbízhatóság (Etikus magatartás) (egyéb)

  • Eredményorientáció és motiváltság (egyéb)

  • Hatékony munkavégzés (alap)

  • Irodai informatikai rendszerek, alkalmazások használata (ügyintézői)

  • Szakmai lojalitás (egyéb)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • végzettséget/képzettséget igazoló okirat

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.01.15.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023.01.25.

A pályázati kiírás további közzétételének helye: KÖZSZOLGÁLLÁS honlapon

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.02.01.

Publikálás tervezett időpontja: 2022.12.20.