Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő
Humánpolitikai Főosztály

személyügyi referens

munkakör betöltésére.

A kormányzati szolgálati jogviszony időtartama:

határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Budapest, 1139 Budapest, Váci út 73/A.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

A kormánytisztviselők és az Mt. hatálya alá tartozó munkavállalók felvételével, jogviszonyuk megszüntetésével vagy a kinevezéssel összefüggő egyéb személyügyi és munkaügyi feladatok jogszabályok szerint történő, teljes körű ellátása.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései, a(z) egyéb juttatásokra a NEAK Közszolgálati Szabályzatának rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Magyar állampolgárság,

  • Cselekvőképesség,

  • Büntetlen előélet,

  • Főiskola, jogász, humánszervező, pszichológus, szociálpolitikus vagy szociológus szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű pedagógus, szociális munkás vagy közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség; államigazgatási és szociális igazgatási felsőoktatásban szerzett szakképzettség, társadalombiztosítási szakképzettség, munkavállalási tanácsadó, humánerőforrás menedzser, vagy személyügyi szervező szakképzettség; főiskolai szintű rendészeti felsőoktatásban szerzett igazgatásrendészeti szakképzettség; katonai felsőoktatást folytató intézményben (jogelőd intézményében) szerzett szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű végzettség és munkaügyi, társadalombiztosítási, személyügyi, személyzeti szakképesítés vagy szakirányú továbbképzésben szerzett személyügyi szakigazgatás-szervező szakképzettség; közigazgatás-szervező szakképzettség; nemzetközi közszolgálati menedzser szakképzettség,

  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • humánpolitikai területen szerzett gyakorlat

  • közigazgatásban szerzett tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • jó szervezőkészség,

  • empátiás készség,

  • a közigazgatás iránti elhivatottság,

  • terhelhetőség,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz - a www.neak.gov.hu honlapon Rólunk/Álláspályázatok menüpont alatt elérhető önéletrajz minta szerint

  • iskolai végzettséget, szakképzettséget tanúsító okiratok másolata (az interjú során az eredeti okiratok bemutatandók)

  • büntetlen előéletet, illetve a foglalkozástól eltiltás hatálya alatt nem állást igazoló, 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány másolata, (Felvétel esetén, legkésőbb a jogviszony létesítésekor az erkölcsi bizonyítvány eredeti példányát be kell nyújtani)

  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul a teljes pályázati anyagának a pályázati eljárásban érintett szervek részére a bírálati eljárás céljából történő sokszorosításához, és továbbításához

  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul

  • a fent említett nyilatkozat minták megtalálhatóak a www.neak.gov.hu honlapon az Álláspályázatok menüpont alatt

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. július 02.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Lippainé Lencse Éva osztályvezető nyújt, a 350-2001/1224-os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Postai úton, a pályázatnak a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő címére történő megküldésével (1139 Budapest, Váci út 73/A. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: F031D/467-1/2019., valamint a munkakör megnevezését: személyügyi referens.

vagy

  • Elektronikus úton a Humánpolitikai Főosztály részére részére a palyazat@neak.gov.hu e-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. július 23.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A meghirdetett álláshelyre pályakezdők jelentkezését is várjuk.